• Ново
Чудо на нација Девојки деца тешки фармерки за подигање, 2-пакувања, големини 5- & плус

Чудо на нација Девојки деца тешки фармерки за подигање, 2-пакувања, големини 5- & плус

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Докажано дете тешко, овие фармерки на чудо нација се задолжителни за нејзината обична гардероба, одржувајќи ја модерно стилизирана дали е надвор од училиште или надвор за време на играта за викенд. Изработена во силуета за подигање за удобност и разноврсност, спарете ги со сите нејзини омилени врвови, маички и џемпери. Исклучиво на. Материјал : Деним : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс; Бои : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара панталони. Fit : Bootcut. Затворање : Копче и летање со патент. Ocketsебови : 3 предни џебови и 2 џебови за лепенки имаат најважни работи. Докажано дете тешко : издржлива ткаенина за истегнување. Девојки деца тешки фармерки од подигање од чудо нација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00