• Ново
Прекрасен Тркач На Маса За Беж Романтичен Свадбен Декор, Невестински Туш, Туш За Бебиња, Украси За Трпеза За Роденденски Забави

Прекрасен Тркач На Маса За Беж Романтичен Свадбен Декор, Невестински Туш, Туш За Бебиња, Украси За Трпеза За Роденденски Забави

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : тркачот за маса од шифон е мек, треперлив и со цврста боја. Доаѓа со чисти, рачно изработени шевови од сите страни, издржливи и еднократно. Поставен на маса, ќе тече свилено и добро ќе се завеси.Тркачот на масата со шифон е без брчки. Машинското перење и миењето раце се дозволени. Лесно за чистење и складирање, брзо сушење. И лесно е да се преклопи storing.It е изграден од полиестерски материјал и има долга услуга life.It достапен е во 14 бои, можете да ја изберете онаа што ви се допаѓа, и е во должина од 305 см и ширина од 72 см.Совршен за украси за свадбени чаршафи, тушеви за бебиња, свадбени забави, украси за годишнини, маси за сакани, маси за торти,роденденски забави, Ит и така натаму.Име на ставка : Табела Runnermateral : Полиестерски Влакна (Полиестер)Карактеристики : Еднобојна, Едноставен Модерен Стил, Детали За Големина на Перење : 72cm x 305cm/28.35 "x 120.08" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Тркач на Маса тркачот за маса од шифон е мек, треперлив и со цврста боја. Доаѓа со чисти, рачно изработени шевови од сите страни, издржливи и еднократно. Поставен на маса, ќе тече свилено и добро ќе се завеси. Тркачот на масата со шифон е без брчки. Машинското перење и миењето раце се дозволени. Лесно за чистење и складирање, брзо сушење. И лесно е да се преклопи за складирање. Изграден е од полиестерски материјал и има долг работен век. Достапен е во 14 бои, можете да ја изберете онаа што ви се допаѓа, и е во должина од 305 см и ширина од 72 см. Совршен за украси за свадбени чаршафи, тушеви за бебиња, свадбени забави, украси за годишнини, маси за сакани, маси за торти,роденденски забави, Ит и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67
Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Злато Шарени Бел Мермер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Злато Шарени Бел Мермер

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 1.00
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67