• Ново
Виада Жени Обични Ракави Тркалезни Врвови На Вратот Лабава Блуза Божиќ Печатени

Виада Жени Обични Ракави Тркалезни Врвови На Вратот Лабава Блуза Божиќ Печатени

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Класичен Дизајн На Тркалезен Врат : тркалезното деколте е безвременска карактеристика што надополнува различни форми на лице. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.46 "Ракав : 78см/30.03 "Ракав : 79см/31. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење.10" Предна Должина : 74см/29.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

DEN 319.84
Разноврсен Стил, Совршено Вклопување ХИМИВЕЈ Гардероба Спојници За Женска Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разноврсен Стил, Совршено Вклопување ХИМИВЕЈ Гардероба Спојници За Женска Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен

Надградете ја вашата гардероба со нашите модерни и удобни Женски Врвови со Долги Ракави Совршени за сек

DEN 287.84