• Ново
Патување Најважен Миархб Женски Врвови Ново Копче V-Вратот Мода Печати Краток Ракав Ретро Печатење Кошули S-3XL

Патување Најважен Миархб Женски Врвови Ново Копче V-Вратот Мода Печати Краток Ракав Ретро Печатење Кошули S-3XL

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женско Ново Копче V-Вратот Моден Печатење Краток Ракав Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвовикарактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Материјал : памучен коноп : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 x женски топ Табела со Големина(1 инч=2,54 см) : големина : с биста : 100см/39.37" рамо : 41см/16.14" Ракав : 19см/7.48" Должина : 67см/26.38" . Големина : м биста : 106см/41.73" Рамо : 42см/16.54 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77" . Големина : Л Биста : 112см/44.09 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 21см/8.27 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 44cm/17.32 "Ракав : 22cm/8.66" Должина : 70cm/27.56" . Големина : XXL Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 45cm/17.72 " Ракав : 23cm/9.06" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXXL Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 24cm/9.45 "Должина : 72cm/28.35". П жени обични врвови; жени врвови секојдневен; летен врв за жени; обични летни врвови за жени; женски врвови облечени секојдневно лето; врвови за жени секојдневни; женски летни врвови; женски летни блузи; женски пролетни врвови. Женски, Копче,V-Вратот,Печатење,Краток Ракав,Ретро,Маица, Врвот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени

Големина : L Биста : 112cm / 44.09" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 18cm / 7.09" Должина : 68cm / 26.77"Големина : XL Биста : 118cm / 46.46" Рамо :

DEN 431.84
Јувул Лето Блузи За Жени Трендовски Долги Ракави Копче До Туника Блузи За Жени Симпатична Долга Течна Плисирана Маица Со Цврста
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Лето Блузи За Жени Трендовски Долги Ракави Копче До Туника Блузи За Жени Симпатична Долга Течна Плисирана Маица Со Цврста

Карактеристики : 1.Блузи за печатење,Долги Ракави ,Маица Со Тркалезен Врат,Секојдневни врвови, Стилски и

DEN 319.84
Еккаме Жени Лето Плус Големина Туника Блузи Клиренс Женски Шифон Цврста Боја Краток Ракав Кружен Врат Обична Кошула Краток Ракав
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Жени Лето Плус Големина Туника Блузи Клиренс Женски Шифон Цврста Боја Краток Ракав Кружен Врат Обична Кошула Краток Ракав

98 " Големина : Л Големина Овие модерни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријател

DEN 303.84
Женска Удобна Елегантна Дозвола За Туника Мода Градиент Боја На Вратот Цветни Врвови За Печатење Секојдневна Лабава Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Удобна Елегантна Дозвола За Туника Мода Градиент Боја На Вратот Цветни Врвови За Печатење Секојдневна Лабава Гроздобер

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

DEN 287.84
Дмкпв Женски Активни Шорцеви Женски Печатени Врвни Кошули Обична Екипажот Долги Ракави Блуза Против Вратот Одземени Кошули За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дмкпв Женски Активни Шорцеви Женски Печатени Врвни Кошули Обична Екипажот Долги Ракави Блуза Против Вратот Одземени Кошули За

Женски Активни Шорцеви Женски Печатени Врвни Кошули Обични Ракави Со Долги Ракави Блуза V Кошули Со Одз�

DEN 207.84
Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Que Ert Er) ние сме продавница главно Продава Женска Облека, ние посвете

DEN 431.84