• Ново
Пристаниште Орган Дами Долг Ракав Лесна Нега Кошула

Пристаниште Орган Дами Долг Ракав Лесна Нега Кошула

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Изгледајте одлично без проблеми. Нашата Кошула За Лесна Нега изгледа одлично веднаш од миењето. Отпорноста на брчки ги прави идеални за патување. Лесни и удобни тие се совршен избор за униформирање. Огромен класичен стил со функционалност што никогаш не ве изневерува. Ткаенина/Дизајн : 4,5-унца, 55/45 памук/поли; плисирање на грбот на кутијата, боја на контраст во задниот јарем и јака и копчиња обоени за совпаѓање. Плакети со ракави со копчиња со прилагодливи манжетни, отворена јака и традиционални дами се вклопуваат. Дами големини : XS-XXL; Плус 1 X, Плус 2 X 4.5-унца, 55/45 памук/поли. Традиционален, опуштен изглед. Отворена јака.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44
Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло

Женски Круг Вратот Лабава Блузи Повик Печатење Маици Долги Ракави Блуза Карактеристики : 1.It изработен е

DEN 335.84
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00