• Ново
Шумски маици За Жени Летен Моден Градиент Печатење О Врат Три Четвртини Ракав Блуза Обични Врвови

Шумски маици За Жени Летен Моден Градиент Печатење О Врат Три Четвртини Ракав Блуза Обични Врвови

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 66cm/25.98" Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 48см/18.90" должина : 68см/26.77" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 49см/19.29" должина : 70см/27.56" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 50см/19.69" должина : 72см/28.35"ве молиме внимателно прочитајте Го Воведот На Производот и Табелата со Големини,особено ширината на ракавот, Бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголема големинаматеријал : Полиестер и Вискоза,Слатките Кошули Се Меки,Лесни,Еластични, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно да се натрупува оваа каузална лабава Врвови Одлично да се носат Со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,Опремени Со ленти и леопард отпечатоци за да се создаде чувство на модна пригода : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено, работа и забави,секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall И Зима(Женски Блузи,Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,плус големина блузи за жени,блузи Кошули Со копчиња,Обични Врвови За Жени,Женски Секојдневни Врвови,Кошули за Жени,маици основни маици) материјал : мека вискоза ткаенина,изработена од полиестер, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допир и носење,прави да се чувствувате добро. Пакетот содржи : 1 парче врв. Погодна сезона : umn, зима, рана пролет. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 работни дена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Кошули За Жени Врвови Облечени Секојдневни Графички Секојдневни Вратот На Екипажот Трендовски Летни Врвови За Жени Слатки Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кошули За Жени Врвови Облечени Секојдневни Графички Секојдневни Вратот На Екипажот Трендовски Летни Врвови За Жени Слатки Врвови

Ywdj Ажурирање на Сезонски Производи ywdj има партнерски магацини на различни локации, така што може однапр

DEN 255.84
Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени

Големина : L Биста : 112cm / 44.09" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 18cm / 7.09" Должина : 68cm / 26.77"Големина : XL Биста : 118cm / 46.46" Рамо :

DEN 431.84
Зодгу Основи Маици За Жени Удобни Кошули Со Тркалезен Врат Кул Улична Облека Лабави Секојдневни Маици Трендовски Капки Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодгу Основи Маици За Жени Удобни Кошули Со Тркалезен Врат Кул Улична Облека Лабави Секојдневни Маици Трендовски Капки Со Кратки

папучи женски шал за глава за жени удобни сандали за жени кошули за жени бомби чорапи женски свечени фус

DEN 2.00
Летни Женски Маици О-Вратот Обичен Чипка Панел Краток Ракав Слободно Време Врвот Маица Партија Дами Улична Облека Дневна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Женски Маици О-Вратот Обичен Чипка Панел Краток Ракав Слободно Време Врвот Маица Партија Дами Улична Облека Дневна Облека

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 105cm / 41.34" Должина : 66cm / 25.98" Големина : L Бист�

DEN 287.84
Јувул Женски Бизнис Обични Врвови Слатки Летни Врвови Женска Маица Краток Ракав Лето V-Вратот Обична Лабава Блуза Основни Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бизнис Обични Врвови Слатки Летни Врвови Женска Маица Краток Ракав Лето V-Вратот Обична Лабава Блуза Основни Маици

Карактеристики : 1 Карактеристики : Секојдневна Маица,Модна Маичка,Краток Ракав,Пуловер,Секојдневна Обл

DEN 3.33
Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Мајки Дневни Блузи Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Мајки Дневни Блузи Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт

Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен ☀€Должини На ракавите

DEN 463.84