• Ново
Гузом Кошули Со Долги Ракави За Жени-Обичен Врат На Екипажот Љубов Печатење Лабави Врвови Есенска И Пролетна Блуза Виолетова

Гузом Кошули Со Долги Ракави За Жени-Обичен Врат На Екипажот Љубов Печатење Лабави Врвови Есенска И Пролетна Блуза Виолетова

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ако барате долг ракав за есенска мода, тогаш погледнете овде, гузом ви нуди висококвалитетни и удобни производи кои дефинитивно вредат секој денар! Детали за производот туника со долги ракави со туника со долги ракави секојдневна печатена женска кошула. Дизајнот е исечен за да изгледа тенок и доволно долг за да ги скрие стомакот и колковите. Материјалот е мек и лесен, така што убаво се завесува без да биде затегнат, и ќе ви се допадне удобноста на овој опуштен врв со проток со плус големина. Совети : 1. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам! 2. Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи. 103. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!. Материјал : изработен со ткаенина погодна за кожата што дише,удобна и пријателска за кожата,ви дава мека и удобна . Повод : модните есенски кошули лесно се комбинираат со слаби хеланки,фармерки,панталони,чизми за едноставен и модерен изглед.Погоден за Секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, состанок, одмор и какви било други прилики Во Пролет и Зима. Натпревар : овој моден џемпер можете да го спарите со различни палта, јакна, фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, патики или потпетици за да го комплетирате едноставниот и модерен изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1...

DEN 0.33
Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

DEN 319.84
Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44
Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни

53"Клучни Зборови : лен кошули за жените,лен блузи, за жени,женска лен блузи,за жени лен кошула,лабава кошу

DEN 303.84
Оливен Враќање Денот Независноста Графички Плус Кошули За Жени Краток Ракав Секси V Вратот Американски Знамиња Печати Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оливен Враќање Денот Независноста Графички Плус Кошули За Жени Краток Ракав Секси V Вратот Американски Знамиња Печати Лабава

Панталони за жени☯ ✡ ☠ ➷ ☢ ♖ КЛУЧЕН ЗБОР : марди грас маица жени жени темносини блузи шарени маици и же

DEN 241.60