• Ново
Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи, Морнарица L

Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи,

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 37см/14.57" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" Рамо : 38см/14.96" должина : 71СМ/27.95"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 39см/15.35" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 117см/46.06" ракав : 21см/8.27" РАМО : 43 CM/16.93" должина : 76cm/29.92"големина : xxl сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 123cm/48.43" ракав : 22cm/8.66" РАМО : 44cm/17.32" должина : 77cm/30.31"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 129СМ/50.79" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 45см/17.72" Должина : 78см/30.71"Големина : ххххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 135см/53.15" ракав : 24см/9.45" рамо : 46см/18.11" должина : 79см/31.10"ГОЛЕМИНА : XXXXL Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 141cm/55.51" Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 80 CM/31.50"Повод : совршен за секојдневен живот : пред да нарачате, ве молиме погледнете ја "табелата Со големини" лево и препорачаната големина подолу.Карактеристики : Кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на предното копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за покривање на женскиот материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или shrinking.To носете : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.Летни Врвови Обични Модни Маици Со Кратки Ракави Против Вратот Преголеми Врвови За Печатење На Американско Знаме Со Плисирано Копче Печатење Патриотски Ден На Независностмидсекција и долна област со леснотија. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил.Меморијална Дневна Облека, семеен собир, одмор, шопинг, запознавање, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.1 парчиња врвови МАТЕРИЈАЛ : 90%Полистер 10% Спандекс;Удобна и Мека Ткаенина,Удобна,Растеглива и пријателска за Кожата. Карактеристика : Дизајн На Шема На Американско Знаме, Краток Ракав,Врат На Екипажот,Дизајн На Копче Напред,Стилска Возбуда На Предната И Задната Страна, Лесно Се Крие Стомакот. ПОВОД : Слатките Врвови Од Туника Совршени За Секојдневно Релаксирање Или Излегување, Одмор,Клуб,Забава,Плажа, Дома Итн. Појавување : Облека За Сите Натпревари,Костум За Фармерки,Здолништа,Секојдневни Панталони Или Шорцеви; Погоден За Пролет, Лето И Fall. ИЗВЕСТУВАЊЕ : Содржина На Пакетот : 1 х Женски Врвови За Туника;Машина За Перење, Нормални Рутини За Перење;Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Големината пред Да Купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едностав

DEN 303.84
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00
Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот

KSCYKKD Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички О�

DEN 399.84