• Ново
Фопп Продавач Маици Кошули За Жени, Женски Врвови Со Кратки Ракави Секојдневни Летни Графички Цветни Печатени Памучни Коноп Блуза Туники Бели Л

Фопп Продавач Маици Кошули За Жени, Женски Врвови Со Кратки Ракави Секојдневни Летни Графички Цветни Печатени Памучни Коноп

Buyers rating:
DEN 582.72

Износ

Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен тип на Шема : стил на печатење : секојдневен, лабава должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете 1 x женски топ големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Length S483496cm/37.80"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M61036100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L81238104cm/40.94"43cm/16.93"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL101440108cm/42.52"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL121642114cm/44.88"48cm/18.90"20cm/7.87"71cm/27.95" 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. 2.Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. 3.Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија. 4.Удобно и Лабаво вклопување : Маичката е многу удобна за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите.Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. 5.Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јиселк Преголеми Жени Летни Врвови Отсечени Вратот На Вратот Кратки Ракави Крпеница Пријатни Блузи Секојдневен Елегантен Цветен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јиселк Преголеми Жени Летни Врвови Отсечени Вратот На Вратот Кратки Ракави Крпеница Пријатни Блузи Секојдневен Елегантен Цветен

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете Да го из�

DEN 239.84
Еккаме Жени Лето Плус Големина Туника Блузи Клиренс Женски Шифон Цврста Боја Краток Ракав Кружен Врат Обична Кошула Краток Ракав
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Жени Лето Плус Големина Туника Блузи Клиренс Женски Шифон Цврста Боја Краток Ракав Кружен Врат Обична Кошула Краток Ракав

98 " Големина : Л Големина Овие модерни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријател

DEN 303.84
Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Que Ert Er) ние сме продавница главно Продава Женска Облека, ние посвете

DEN 431.84
Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи,

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 37см / 14.57" Должина : 70см / 2

DEN 367.84
Лето Заштеди Дозвола Договор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Заштеди Дозвола Договор

Летен Договор За Штедење 2023! Бефока Лето Блузи За Жени, Жени Мода Лето Секојдневен Печатење Круг Вратот �

DEN 3.00
Беж Кошули За Жени Лабави Фит Графички Хенли Блузи За Жени Облечени Секојдневни Слатки Кратки Ракави Летни Женски Кошули Јака
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беж Кошули За Жени Лабави Фит Графички Хенли Блузи За Жени Облечени Секојдневни Слатки Кратки Ракави Летни Женски Кошули Јака

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 22см / 8.66" Должина : 65см / 25.59"Големина : М

DEN 319.20