• Ново
ЗА Gmc YUKON XL 2000 - ПРЕДВОДЕНИ Фарови Високо Ниска Магла Светилки Комплет

ЗА Gmc YUKON XL 2000 - ПРЕДВОДЕНИ Фарови Високо Ниска Магла Светилки Комплет

Buyers rating:
DEN 2799.84

Износ

Спецификации : ЗА ПРЕДВОДЕНИ Фарови __9005 HB3 Високо светло 9006 HB4 Ниско светло1. Моќност : 320 W (160 W по сијалица) 2. Напон : 12В3. ЛЕД тип : најновите ЦСП чипс4. Температура на бојата : 6000К ксенон бело5. Водоотпорен И Водоотпорен 6. Поставување на возилото : фронт7. Инсталација : приклучок и play8. Животен век : >50000часови9. Интелигентен контролен возач : 95% возило против радио пречки. За Светло за Магла___880 led светла за магла1. Напон : 12В2. Моќност : 160 W (80 W по сијалица)3. ПРЕДВОДЕНА Боја : Бела4. ЛЕД Тип : 12СМД КОЧАН-ЧИПС5. Прозрачен флукс : ОКОЛУ 80ЛМ по чип6. Материјал : Алуминиум7. Апликација : Совршена замена За магла/светло За Возење, Дневно Светло ЗА Трчање ДРЛ. Пакет : 2 пакет од 9005 Заменете Го Фабричкиот Халоген Пакет Со Високо Светло од 9006 Заменете Го Фабричкиот халоген пакет со ниско Светло од 880 Заменете Ја Светлината Хаолген Магла Chusyyray New CSP LED ЧИПОВИ, 6000 K Ксенон Бело, +500% ОСВЕТЛЕНОСТ ПРЕДВОДЕНИ ФАРОВИ И Ноќна Видливост. 1 : 1 халоген дизајн, приклучок и игра, без поларитет, без проблеми, совршено се вклопуваат во вашето куќиште за осветлување. Вграден Возач На Канбус, 0 секунда се врти, зазема помалку простор во вашето домување. Ип67 Водоотпорен, анти-радио пречки, работи совршено од -45°F до 150°F. Системот за филтрирање можеби не е 100% точен или ажуриран, проверете дали вашето возило има 9005 9006 ПРЕДВОДЕНИ Фарови и 880 LED светла За Магла или проверете го упатството за вашиот сопственик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Сега, обожавателите На Дизни Јуниор можат да му дадат повик На Мики Маус и да ги стават Своите Забавни ав

DEN 0.67
Женски Летни Тимови Плус Големина, Две Тимови За Женски Тренерки Поставени Дечко Преголеми Маици Права Нога Панталони Плус Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летни Тимови Плус Големина, Две Тимови За Женски Тренерки Поставени Дечко Преголеми Маици Права Нога Панталони Плус Големина

женски летни врвови 2023 клиренс, летни врвови за жени 2023, летни врвови за жени 2023 трендовски секси секојд�

DEN 661.76
В Градиент На Вратот Дупка За Печатење Резервоар Без Ракави Лабава Резервоар Блузи Жени Надворешен Елек Лето Корејска Дама Камис
  • Ново
Оценка на клиентот:

В Градиент На Вратот Дупка За Печатење Резервоар Без Ракави Лабава Резервоар Блузи Жени Надворешен Елек Лето Корејска Дама Камис

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ремени Должина На Облека : Конвенционал�

DEN 3.33
Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер

Бебе момчиња и девојки мода еднобојни долги ракави ромпер текстурата е мека и раката се чувствува дел�

DEN 148.32
Игри На Среќа Тастатура И Глувчето Комбо, LED RGB Позадинско Осветлување Жични Тастатури Копчиња Механички Чувствуваат Анти-духови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Игри На Среќа Тастатура И Глувчето Комбо, LED RGB Позадинско Осветлување Жични Тастатури Копчиња Механички Чувствуваат Анти-духови

Оптичка посветеност : 1000 DPI.0 кабел, позлатен интерфејс и прстен за магнет против пречки може да обезбеда�

DEN 1.33
Диви Боби, Големи Тони Пицерија Најдоброто Месо Во Устата, Хумор, Жени Три-Мешавина Тркачка Резервоарот Врвот, Кафеава, Средна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диви Боби, Големи Тони Пицерија Најдоброто Месо Во Устата, Хумор, Жени Три-Мешавина Тркачка Резервоарот Врвот, Кафеава, Средна

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 3.00