• Ново
Оливен Женски Врвови Секојдневен Плус Големина Лабава Женска Women И Зима Со Долги Ракави Еднобојни Џемпери Блуза Кардиган За Жени

Оливен Женски Врвови Секојдневен Плус Големина Лабава Женска Women И Зима Со Долги Ракави Еднобојни Џемпери Блуза Кардиган За

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Женска Мода Aut И Зима Секојдневен Џемпер Со Еднобојни Џемпери Со Долги Ракави Блуза Кардиган. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер. 2.Материјал : Акрилик(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен). 3.Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Ракав : 51см/20.08 " Должина : 42см/16.54". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Ракав : 52см/20.47 " Должина : 43см/16.93". Големина : Л Големина. : ГолемТ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 44см/17.32". Големина : XL Големина. : Х-ГолемТ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58" Ракав : 54см/21.26 "Должина : 45см/17.72" Сезона : Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : полиестер. Стил : Секојдневен,Моден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Иберија Храна Иберија Маринада, оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иберија Храна Иберија Маринада, оз

Шпанска Маринада, Мојо, шише 20 МЛ Уживајте во ова со иберија вкусни хлебните чипови! Сертифициран без гл�

DEN 63.68
8-Насочен Автомобил Стерео Звучник
  • Ново
Оценка на клиентот:

8-Насочен Автомобил Стерео Звучник

Уживајте во врвно звучно искуство со 1200 вати врвна моќност! Премиум Звучно Искуство 6" х 9 " 8Насочен Звучн

DEN 3.00
Бланко 32 Дијамант 1, Боул Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бланко 32 Дијамант 1, Боул Кафе

СО најмногу бои, дизајни и издржливост, БЛАНКО е Лидер во гранитни, гранитни и композитни мијалници пове

DEN 3.00