• Ново
Атлетски работи жени плус dri повеќе хеланки на пламен

Атлетски работи жени плус dri повеќе хеланки на пламен

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Вежбање до викенд, ништо не ја победи удобноста и леснотијата на атлетските дела на одблесокот. Трендовски со тенок вклопување што малку се разгорува, и ткаенината за влага за да ви помогне да ве олади и суви, овие хеланки сигурно ќе се упатат кон горниот дел од вашата активна колекција. Толку симпатични и удобни, тие лесно одат подалеку од салата. Исклучиво на. Материјал : 90% памук/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : тенок; Флејска нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 31 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; 4 ”удобност еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : DRI повеќе ткаенина за влага ви помага да ве олади и суви. Dri повеќе хеланки за пламен за жени со плус големина од атлетски дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Прославете Ги Божиќните Празнични Картички, Збир На Картички, Вклучувајќи Картички За Пликови И Страници За Внатрешни Работи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прославете Ги Божиќните Празнични Картички, Збир На Картички, Вклучувајќи Картички За Пликови И Страници За Внатрешни Работи

Прославете Ги Божиќните Празнични Картички, Збир На Картички, Вклучувајќи плик и Картички описи На Прои

DEN 255.84
пар јаксохду Капак На Воланот Анти-Лизгачки Сегментиран Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Заштитник За Внатрешни Додатоци
  • Ново
Оценка на клиентот:

пар јаксохду Капак На Воланот Анти-Лизгачки Сегментиран Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Заштитник За Внатрешни Додатоци

Опис : Со добра апсорпција на пот и перформанси против лизгање, овој капак на воланот на автомобилот мож�

DEN 212.64
Проширена Голема Тастатура Глувчето Рампа Класичен Гумени База Лаптоп Биро Пишување Мат За Лаптоп, Компјутер и КОМПЈУТЕР, Игри
  • Ново
Оценка на клиентот:

Проширена Голема Тастатура Глувчето Рампа Класичен Гумени База Лаптоп Биро Пишување Мат За Лаптоп, Компјутер и КОМПЈУТЕР, Игри

КАРАКТЕРИСТИКИ : Подлогата За Глувчето За Играње На Глувчето е изградена за издржливост и прецизно сле�

DEN 1.67
Дтидтпе фармерки За Жени Модни Женски Копчиња Со Среден струк Фармерки Панталони Со Моливи Долги Панталони панталони за товар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дтидтпе фармерки За Жени Модни Женски Копчиња Со Среден струк Фармерки Панталони Со Моливи Долги Панталони панталони за товар

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.84
Фарфи Постави Стапчиња За Јадење од Нерѓосувачки Челик Со Футрола За Повеќекратна Употреба Лесен За Чистење Отпорен На Рѓосување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фарфи Постави Стапчиња За Јадење од Нерѓосувачки Челик Со Футрола За Повеќекратна Употреба Лесен За Чистење Отпорен На Рѓосување

Опис : бидејќи овој пар стапчиња за јадење е мазен завршен и безбеден за миење садови, можете лесно да го

DEN 0.67