• Ново
Компатибилен Со Samsung Galaxy S Fe Телефон Случај Мат Хард Назад & Мека Работ ХАРИ Потер 10BG1999

Компатибилен Со Samsung Galaxy S Fe Телефон Случај Мат Хард Назад & Мека Работ ХАРИ Потер 10BG1999

Buyers rating:
DEN 286.24

Износ

Отпорен на гребење назад. Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМПЈУТЕР) материјал, цврст поликарбонат назад, Флексибилен, Мек. Овој елегантен случај го штити вашиот телефон од гребнатини, прашина, масло и нечистотија. Има цврст грб и флексибилни страни што го олеснуваат вклучувањето и исклучувањето, со прецизно усогласени отвори на пристаништето. Лесно се облекува и соблекува што го прави забавно да имате многу случаи за сезона, расположение, пригода итн. Заштитете го телефонот од гребнатини и мали испакнатини без капаците. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе водиме како да се користи, ние ќе обезбедиме целосна наплата или замена. Можете да ги купите нашите производи без никакви ризици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Во-фузул Божиќ Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Во-фузул Божиќ Дозвола

Држач за очила за Сонце За Автомобил,Држач За Очила За Сонце За Кожа,Клип За Магнет За Стакло за автомоби

DEN 479.20