• Ново
Престиж + Аголна Маса, вклучувајќи еден пиедестал Во Бело Чоколадо И Антигва

Престиж + Аголна Маса, вклучувајќи еден пиедестал Во Бело Чоколадо И Антигва

Buyers rating:
DEN 2079.84

Износ

Престижот е безвременска модуларна колекција која ќе се прилагоди на вашите потреби, со текот на времето. Со својот широк спектар на производи, тој е идеален за секој тип на канцеларија. Бирото е изработено од издржлива работна површина од 1" комерцијална одделение со меламинска завршница која се спротивставува на гребнатини, дамки и абење. Се одликува со дебел пвц раб отпорен на удари, панел за скромност и класични лајсни. Грометите се достапни на бирото за ефикасно управување со жицата. Бирото ги исполнува или надминува стандардите ЗА изведба НА ANSI/BIFMA. Пиедесталот нуди две комунални фиоки и една фиока за датотеки со писмо/правен систем за поднесување. Една брава обезбедува дното две фиоки. Фиоките и полицата на тастатурата се наоѓаат на слајдови со топчести лежишта за непречено и тивко работење. Станицата е целосно реверзибилна. Бирото е изработено од издржлива работна површина од 1 инчи со меламинска завршница која се спротивставува на гребнатини, дамки и абење. Се одликува со дебел пвц раб отпорен на удари, панел за скромност и класични лајсни. Грометите се достапни на бирото за ефикасно управување со жицата. Бирото ги исполнува или надминува стандардите ЗА изведба НА ANSI/BIFMA. Пиедесталот нуди две комунални фиоки и една фиока за датотеки со писмо/правен систем за поднесување. Една брава обезбедува дното две фиоки. Фиоките и полицата на тастатурата се наоѓаат на слајдови со топчести лежишта за непречено и тивко работење. Станицата е целосно реверзибилна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Машки рендерирани шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Машки рендерирани шорцеви

Удобните, цврсти и функционални, рангираните каргошорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гар�

DEN 288.00
Дорман 948- цевки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 948- цевки

Дорман нуди сеопфатна линија на цевки за скоро секоја работа за поправка на автомобили Сите наши цевки �

DEN 2511.84
Gerber Baby & Toddler Boys Premium Jogger, 3-пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gerber Baby & Toddler Boys Premium Jogger, 3-пакет

Зачувајте ги панталоните за бебиња со нашите панталони за бебиња со три пакувања Гербер Секој пар панта

DEN 0.67