• Ново
Јунајтед Виверс Бранзвик Наја Југозападна Геометриска Област Килим, Браун, 7'10 10'6

Јунајтед Виверс Бранзвик Наја Југозападна Геометриска Област Килим, Браун, 7'10 10'6

Buyers rating:
DEN 1174.40

Износ

Исклучително преоден дизајн, Наја, од колекцијата Бранзвик, има модерен југозападен пресврт што ќе го однесе декорот на вашата соба до крајно совршенство. Овој килим е Олефинско Предиво со Шест бои, вградено ВО BCF, Отпорно на дамки. Тој е машински изработен од полипропилен за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Обединети Ткајачи На Америка Бранзвик Печати Тропски Југозападна Преодна Област Килими, Сина : Дамка, почва и отпорни на бледнее. Машина-ткаени. Одржувајте со едноставно четкање и правосмукалка. Увезени Од Турција.

Карактеристики

Производи во категоријата