• Ново
Essentialенски есенцијал на Landau, модерно прилагодено вклопување, избледени отпорни на џебови, еластичен карго -чистач, стил 2028 година

Essentialенски есенцијал на Landau, модерно прилагодено вклопување, избледени отпорни на џебови, еластичен карго -чистач, стил

Buyers rating:
DEN 396.32

Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што може да се дишеат, лесно се грижат и нудат поудобно вклопување. Овие панталони даваат голема привлечност со флексибилно, вклопување и се идеален избор за секојдневна работа. Комбинирано влечење и еластична лента за половината овозможуваат оптимална безбедност кога станува збор за вклопување на повеќе димензии и форми. Без разлика дали станува збор за чистачи на Landau за мажи или чистачи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат исто толку напорно како и вие! Класично опуштено вклопување : Нашите дното на чистење се великодушно исечени за да обезбедат оптимална удобност и леснотија на движење. Професионално носење на работа : Панталоните за чистење нудат опуштено колк, седиште и бутот, и вклопување на одблесокот за да се овозможи подобро движење; In Seam : Редовно : 31 '', кратко : 28 1/2 ", висок : 33". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина за дишење лесна нега е четкана за додадена мекост, отпорна на згаснат и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Функционално складирање : 2 странични џебови и 2 слоевити џебови на карго ги одржуваат медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Разликата на Landau : Landau е водечки бренд за стоматолошка, ветеринарна и медицинска чиста облека со повеќе од 55 години историја што прави стоки кои изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 3.33
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 434.72
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 1.00
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер Де�

DEN 2.33