• Ново
Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant

Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Едноставно измијте, носете и занесете се во удобност со полиестер со лесна нега, ткаенина од рајон и спандекс. Тенок панталони за чистење на џогирање на нозете имаат мека лого еластична лента за половината за лесно носење, заедно со два џебови за цртање, две врвни оптоварувања и два поштенски џебови и два џебови за задни за сите ваши инструменти и најважни работи. Тенок силуета на нозете, исто така, вклучува еластични манжетни на долниот дел за да ве одржува удобно цел ден. Меко лого Еластична лента за половината | Два џебови со цртање | Два врвни товарни товарни џебови | Чудовид се обоени за да одговара на везење на лого на карго џеб | тенок џогер на ногата се вклопува со еластична манжетна на долниот дел на полите на ногата Отворање на ногата 5 1/4 "| Должина на инсем : Редовно - 28 ", Petite 26 ", висок 31 "Мека лого еластична лента за половината. Два џебови. Два врвни товарни товарни џебови. Wonderwink се обои за да одговара на везење лого во карго џебот. Тенок џогер на ногата се вклопува со еластична манжетна на долниот дел од полите. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 434.72
Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини Оваа 4насочна ткаенина за истегн

DEN 3.00
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер Де�

DEN 2.33
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 3.33
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 223.36
Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

Основните најважни работи што ги привлекуваат женските панделки од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсн

DEN 223.36
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 3.00