• Ново
Landенски женски преводени модерни прилагодени прилагодени вклопени избледени џебови отпорни на џебови

Landенски женски преводени модерни прилагодени прилагодени вклопени избледени џебови отпорни на џебови

Buyers rating:
DEN 436.32

Износ

Главен гардероба, пред-измиениот карго-чистач ви нуди дека „скршен во“ моден изглед со складирање за да се поштеди. Двојната еластична и влечење на половината со модерен пораст овозможува удобно вклопување. Две џебови на колкот, единечен товар со џеб за ножици и два џебови со заднини со безбедни облици на велкро, ги држат сите ваши медицински додатоци. Зашиени јазичиња за пенкало додаваат уште поголема функционалност. Одликувајќи се со силуета со права нога со детали за цвест на коленото во мека облека измиена, сигурно е дека ќе станете омилени пантолони! 53% памук/44% полиестер/3% спандекс. Xs-5xl (31 "inseam) pxs-p2x (29 " inseam) txs-txl (33 1/2 "inseam). Модерно прилагодено вклопување : прилагодена да ја ласка вашата форма без ограничување на движењето . Класично и удобно работно носење : Панталони со права карго -панталони за жени имаат удобна еластична лента за половината со преден влечење, јамки за појас, детали за додаток на џеб и колена. Инемам : Редовно : 31,5 "Петит 29" Висок : 33,5 ". Преостанато мека удобност : Овој материјал е преиспитан за дополнително меко удобно чувство што дише низ денот. Двонасочното истегнување спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна грижа и живописни бои траат подолго. 53% памук / 44% поли / 3% спандекс. Лесна грижа : Овој чистач за чистење е лесен за грижа! Машинско миење со слични бои, не бели, не се сува суво на ниско и ладно железо доколку е потребно. Максимална функционалност и складирање : Овој патент за чистење на карго има 6 џебови со додатоци за џебови за чување на сите ваши медицински додатоци . Ландау - направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство со обезбедување висококвалитетна и трајна медицинска облека на кои им се верува од генерации на здравствени работници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 223.36
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 2.33
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 3.00
Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини Оваа 4насочна ткаенина за истегн

DEN 3.00