• Ново
Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

Buyers rating:
DEN 223.36

Износ

Основните најважни работи што ги привлекуваат женските панделки од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсност и стил на вашата професионална гардероба. Овие панталони со права нога можат да бидат спарени со најразлични врвови за да се создадат повеќе облеки. Издржливите женски панталони се направени од 65% полиестер и 35% памук. Тие се одликуваат со половината на влечење, еластична лента за половината и две пространи џебови од предната лепенка за да ги држат потребите. Измачкување на панталони. ПАНТСКИ ПАНТИВНИЦИ ПАНТ. Назад еластична лента за половината. Двоен игла за шевови. Две џебови на лепенка. 65% полиестер/ 35% памук.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Зона за чистење на жени од Ландау модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зона за чистење на жени од Ландау модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил

Одличен пар панталони за чистење на товар, како овие, можат да ве видат преку кој било напорен ден Одлику

DEN 396.32
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 1.67
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 349.44
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 1.00