• Ново
Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите. Со полиестер, рајон и ткаенина Спандекс може да очекувате цел ден удобност. Оваа неверојатна пантолона има повеќе џебови за комунални услуги со еластична лента за половината и јамки за појас за одлично вклопување. Современото вклопување е пресечено поблизу до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да жртвува удобност. Јамка на значка на дното на левиот преден јамка на предниот појас | единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно | десен заден џеб со затворање на кука и јамка | Предно затворање на копчето со најлонски патент | 78% полиестер / 20% рајон / 2% спандекс | Редовен 31 инч, краток 28 ½ инч, висока јамка од 34 инчи на значки на значки на дното на јамката на левиот преден појас. Единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно. Десен заден џеб со затворање на кука и јамка. Предно затворање на копчето со најлонски патент лета. 1 ½ инч еластична лента за половината со функционални најдобри јамки и влечење. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 434.72
Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Newport Ave Unise Drawring Stretch Scrub Pant

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини Оваа 4насочна ткаенина за истегн

DEN 3.00
Landau V-вратот цврст чистач на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Landau V-вратот цврст чистач на врвот

Овој чистач на вратот Vвратот за мажи е совршено одговара за професионалниот кој сака "скршен во" изглед

DEN 434.72
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 2.33
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 3.00