• Ново
Wonderwink W 8155-Women's Crew вратот на екипажот загрева јакна за чистење

Wonderwink W 8155-Women's Crew вратот на екипажот загрева јакна за чистење

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Јакната на вратот на екипажот загревање со плетени ракави за манжетни и предно затворање на копчето. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Дарт шевови за контурирано вклопување | носители на јамка со значка десно рамо | 3 - 3 1/2 инчен ребрести плетени манжетни на ракави | Топ оптоварување на предните џебови со скриени носители на комунални услуги лево | 100% механичко истегнување полиестер | 4 инчи странични отвори за цвест на шевовите на Хем Дарт за контурирано вклопување. Носители на јамка на значки десно рамо. 3 - 3 1/2 инчен ребрести плетени манжетни на ракавите. Врзните оптоварувачки предни џебови со скриени носители на комунални ленти лево џеб. Носини на силиконски прстен со брендирани чудовишта оставија џеб.

Карактеристики

Производи во категоријата

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 3.33
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 1.00