• Ново
Зипо Детелина Дизајн Високо Полски Хром Џеб Полесни

Зипо Детелина Дизајн Високо Полски Хром Џеб Полесни

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Фати малку среќа со Оваа Висока полска хромирана ветроупорна запалка. Овој дизајн на детелина е создаден со користење на двете слики во боја и методи за автоматско гравирање. Доаѓа спакувано во кутија за подароци. За оптимални перформанси, наполнете со полесно гориво Зипо. Оригинален зипо ветроупорен запалка со карактеристичен Зипо "клик". Сите метални изградба; Ветроупорен дизајн работи речиси насекаде. Полнење за цел живот на употреба; за оптимални перформанси, препорачуваме вистинско зипо премиум гориво, кремени и фитили. А; доживотна гаранција дека "тоа функционира или ние го поправиме бесплатно". Гориво : Зипо полесно гориво (се продава одделно). Оригинален зипо ветроупорен запалка со карактеристичен Зипо "клик". Сите метални изградба; Ветроупорен дизајн работи речиси насекаде. Полнење за цел живот на употреба; за оптимални перформанси, препорачуваме вистинско зипо премиум гориво, кремени и фитили. А; доживотна гаранција дека "тоа функционира или ние го поправиме бесплатно". Гориво : Зипо полесно гориво (се продава одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни

Овој Оклоп® Хромирана ветроупорна запалка Од Хром прави одличен подарок Доаѓа спакувано во кутија за п�

DEN 1.33
Черепот Рози Сребрена Плоча
  • Ново
Оценка на клиентот:

Черепот Рози Сребрена Плоча

Димензии : 1.44 " х 2.25" Антички Сребрена Плоча Кутија.Овие светски фамо запалки се карактеристично осветлу�

DEN 2.67
Харли Дејвидсон Черепот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харли Дејвидсон Черепот

Димензии : 1.44 " х 2.25" Улица Хром Кутија Авторски права 2018 ХД или Нејзините Филијали ХарлиДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ,

DEN 3.33