• Ново
Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овој Оклоп® Хромирана ветроупорна запалка Од Хром прави одличен подарок. Доаѓа спакувано во кутија за подароци. За оптимални перформанси, наполнете со полесно гориво Зипо. Оригинален зипо ветроупорен запалка со карактеристичен Зипо "клик". Целата метална конструкција околу 1,5 пати поголема од стандардната кутија Со Зипо; дизајнот Отпорен на Ветер работи буквално насекаде. Пополнување за цел живот на е; за оптимални перформанси, препорачуваме вистинско зипо премиум гориво, кремени и фитили.

Карактеристики

Производи во категоријата

Харли Дејвидсон Черепот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харли Дејвидсон Черепот

Димензии : 1.44 " х 2.25" Улица Хром Кутија Авторски права 2018 ХД или Нејзините Филијали ХарлиДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ,

DEN 3.33
Черепот Рози Сребрена Плоча
  • Ново
Оценка на клиентот:

Черепот Рози Сребрена Плоча

Димензии : 1.44 " х 2.25" Антички Сребрена Плоча Кутија.Овие светски фамо запалки се карактеристично осветлу�

DEN 2.67