• Ново
Черепот Рози Сребрена Плоча

Черепот Рози Сребрена Плоча

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Димензии : 1.44 " х 2.25". Антички Сребрена Плоча. Кутија.Овие светски фамо запалки се карактеристично осветлување отпорно на ветер и безусловна доживотна гаранција. Редовните Запалки Зипо мерат 2 1/4 " х 1 7/16. Тенки запалки мерат 2 1/4 " х 1 1/8". Не може Да Брод Меѓународни. Черепот Рози Сребрена Плоча.

Карактеристики

Производи во категоријата

Харли Дејвидсон Черепот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харли Дејвидсон Черепот

Димензии : 1.44 " х 2.25" Улица Хром Кутија Авторски права 2018 ХД или Нејзините Филијали ХарлиДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ,

DEN 3.33
Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни

Овој Оклоп® Хромирана ветроупорна запалка Од Хром прави одличен подарок Доаѓа спакувано во кутија за п�

DEN 1.33