• Ново
Зипо Полесни: Далеку Плач Знаме-Бела Мат 80903

Зипо Полесни: Далеку Плач Знаме-Бела Мат 80903

Buyers rating:
DEN 243.84

Износ

Белата Мат Завршница, Ја Вклучува светски познатата Гаранција За Живот На Зипо Направена Во САД; доживотна гаранција дека "работи или го поправаме бесплатно". Оригинален зипо ветроупорен запалка со карактеристичен Зипо "клик". Сите метални изградба; ветроупорен дизајн работи речиси насекаде. Се полни за доживотна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Харли Дејвидсон Черепот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харли Дејвидсон Черепот

Димензии : 1.44 " х 2.25" Улица Хром Кутија Авторски права 2018 ХД или Нејзините Филијали ХарлиДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ,

DEN 3.33