• Ново
Зипо Високо полски Хром Сатен И Панделки

Зипо Високо полски Хром Сатен И Панделки

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овој луксузен дизајн со логото На Zippo е обоен на висока полска хромирана запалка за да создаде елегантен и скап изглед.Сатенски И Панделки Метод На Отпечаток На Слика Во Боја Високополски Хромиран Финишкласичен Доживотен Живот гарантира дека "работи или го поправаме бесплатно" Полесни доаѓа неисполнети. Користете зипо премиум полесна течност (продадена одделно)Вистинска запалка отпорна на ветер Со зипо со карактеристичен Зипо "клик" целата метална конструкција; дизајнот отпорен на ветер работи буквално насекаде што може да се пополни за цел живот на употреба; За оптимални перформанси Овој луксузен дизајн со логото На Зипо е обоен на високо полски хромиран запалка за да создаде елегантен и скап изглед. Сатен И Панделки Боја Слика Отпечаток Метод Високо полски Хром Заврши Класичен Случај доживотна гаранција дека" работи или го поправаме слободно " Полесни доаѓа неисполнети. Користете зипо премиум полесна течност (продадена одделно) Вистинска запалка отпорна на ветер Со зипо со карактеристичен Зипо "клик" На целата метална конструкција; дизајнот отпорен на ветер работи буквално насекаде Што Може Да се Полни за цел живот; за оптимални перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зипо Оклоп Брид Хром Џеб Полесни

Овој Оклоп® Хромирана ветроупорна запалка Од Хром прави одличен подарок Доаѓа спакувано во кутија за п�

DEN 1.33
Харли Дејвидсон Черепот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харли Дејвидсон Черепот

Димензии : 1.44 " х 2.25" Улица Хром Кутија Авторски права 2018 ХД или Нејзините Филијали ХарлиДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ,

DEN 3.33