• Ново
Харли Дејвидсон Черепот

Харли Дејвидсон Черепот

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Димензии : 1.44 " х 2.25". Улица Хром. Кутија. Авторски права 2018 Х-Д или Нејзините Филијали Харли-ДЕЈВИДСОН, ХАРЛИ, Х-Д и Логото На Барот и Штитот се меѓу трговските марки НА Х-Д САД Доо Зипо е носител на лиценца на Моторната Компанија Харли-Дејвидсон. Харли Дејвидсон Черепот.

Карактеристики

Производи во категоријата