• Ново
Волтер мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба прилагодлива - двострана - антички месинг

Волтер мулти -агол тавански шипки со простории за делење на спална соба прилагодлива - двострана - антички месинг

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa. Совршено за делење на споделени спални соби или создавање индивидуални простори во студија, домови, работни места и дневни простории, овој разноврсен сет на шипка ви овозможува уникатно прилагодување на кој било простор. Аголниот конектор нуди ротација на скоро 360 степени, така што ќе одговара на секој агол со леснотија. Достапно во најразлични завршувања за да одговараат на кој било декор, делителот на простории со мулти -агол на плус CASA е елегантно решение за потребите на вашиот делител на вселената. Вклучува две комплети од 120-170 инчи прилагодливи телескопски шипки, 8 држачи, 2 финалиња и 1 аголен конектор . Дијаметар на прачка : 0,81 инч. Конечно мерење : 3-1/2 "W x 2-3/4" H x 2-3/4 "D. Проекција на заградата : 2.875 инчи. Челична шипка и метална финална. Вклучена инструкција за инсталација. Драпериите не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мики Руни Фото Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Руни Фото Печатење

Мики Руни Фото Печатење (24 х 30) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на по�

DEN 0.67
Intel Core i3-GT S Dmi FCLGA Приклучок Процесор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Intel Core i3-GT S Dmi FCLGA Приклучок Процесор

Производител / Модел : Интел ХАСВЕЛ СР2Х9 Дополнителни Информации : Тежина : 0.5000 Димензии : ВисинаДолжинаШ

DEN 4784.00
Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За Украсување Градина Саксија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За Украсување Градина Саксија

Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За У�

DEN 351.84
Playgro Поврзување На Животните Playgym
  • Ново
Оценка на клиентот:

Playgro Поврзување На Животните Playgym

Оваа интерактивна Поврзувачка Игралиште За Пријатели На Животни го охрабрува вашето бебе да стигне, да

DEN 0.33