• Ново
Правда Девојка Секојдневниот Фаворизира Краток Ракав Јазол Предната Маица, Големини XS-XLP

Правда Девојка Секојдневниот Фаворизира Краток Ракав Јазол Предната Маица, Големини XS-XLP

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Вашата мода Ќе ја сака Правдата Девојки Секојдневно Фаворизира Краток Ракав Јазол Предната Маица! Оваа симпатична маичка има симпатична блескава графика со трајни детали за јазолот на полите - совршена за сите нејзини секојдневни авантури. Направена од супер мек дрес, оваа симпатична маичка сигурно ќе биде одличен додаток во гардеробата на вашата мода! Спарете го со нејзиниот омилен правда дното за да ги разгледаме како уникатен како што е таа! Материјал : 60% Памук, 40% Рециклиран Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја на потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Лажичка. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Блескава графика, постојан јазол напред, раглан дизајн. Правда Секојдневни Фаворизира Јазол Предна Маица За Девојки.

Карактеристики

Производи во категоријата

DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul

Оваа исклучителна тропска платна уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена тропска

DEN 768.00