• Ново
СТАРКУ-ИЗВЕДУВАЕ ПАНДЕЛ ПАНДЕР ПАРОН ПАРТ ПИНГ 50x84X2

СТАРКУ-ИЗВЕДУВАЕ ПАНДЕЛ ПАНДЕР ПАРОН ПАРТ ПИНГ 50x84X2

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Уживајте во прекрасните и суптилни starвездени исечоци во овие панели за завеси од starвезди. Цврстиот, слој на завеси за затемнување остава во природен светлосен филтер низ cutвездите, додека проucирниот надворешен слој обезбедува допир што обезбедува мирна и блескава атмосфера за вашата спална соба. Панелите мери ширина од 50 инчи X 63 инчи долги или 50 инчи ширина x 84 инчи долги, и може да се исчистат за лесна нега. СОВЕТНА ИЗВЕДУВАЕ НА СОВЕТНИОТ ПАНДЕР НА ПАНДЕР НА ПИНГ 50x84 X2.

Карактеристики

Производи во категоријата