• Ново
Винсоме Вуд Орландо 3-Компјутер Постави Висока Маса, Полици И Столици Седло Седиште, Орев Заврши

Винсоме Вуд Орландо 3-Компјутер Постави Висока Маса, Полици И Столици Седло Седиште, Орев Заврши

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

3-парче Орландо Висока Маса И Седло Столче Сет комбинира едноставност и функција, потсетува на земјата дома антички. Комплетот е одличен додаток на трпезарија, кујна за јадење или семејна соба за картички и игри на табла. Со додавање на овој комплет мебел за трпезарија ќе го подобри амбиентот на вашето живеење во затворен простор за јадење.Карактеристики : Сет вклучува маса и 2 седло stools Contemporary style Walnut Seat висина 24"Врвот полица е 17.1"W x 17.1"D (14.1" од внатрешна нога на внатрешна нога)Долната полица е 19.1"W x 19.1"D (16.1" од внатрешна нога на внатрешна нога)Собранието required Recommended за внатрешна use Dimensions : Целиот мебел во собата големина : 36 инчи висок x 33.75 инчи square Materials : цврсто дрво/композитни дрво Winsome Дрво Орландо 3-Pc Сет Висока Маса, 2 Полици две counter висина столици • Орев Заврши • Изградени од цврст и композитни дрво • Собранието е потребно; хардвер вклучени • Бродови во 3 кутии • Поле 1, точка #94034 • Висок, плоштад врвот на табелата со два отворени полици • Вкупните собрани димензии : 33.86"W x 33.86"D x 36.06"H • Врвот полица димензии : 17.17"W x 17.17"W • Дното полица димензии : 19.13"W x 19.13"D • Нога царинење : 34.09"H • Нога нога печати : 21.89"W x 21.89"D • Статички тежина капацитет : топ 75 кг, полици 25 кг секоја • Item тежина : 51.05 lbs • Изградени од цврст и композитни дрво • Кутија со димензии : 37"L x е 36,5"W x 5.75"H • Испорака тежина : 61 кг • Кутија 2 еден столче на бокс • Целокупната столче димензии : 17.48"W x 14.47"D • Counter висина на седиште : 24" • Седло седиште димензии : 17.48"W x 8.9"D • Нога печати : 17.9"W x 15.8"D • Изградена на здрав цврсто дрво • Item тежина : 11.02 lbs • Статички лимит на тежина : 220 кг • Кутија димензии : 13.25"W x 25"L x 3.25"H • Испорака тежина : 12 кг • Модел комплет #94308.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тендер ЗА батерии 2COSWH Плус 3amp
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тендер ЗА батерии 2COSWH Плус 3amp

Воведување На Батеријата tender® 3amp Power плус! Овој целосно автоматски полнач ви овозможува да изберете пом�

DEN 2.33
Овална Суета Столица 19.5 Ч, Хром Вајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Овална Суета Столица 19.5 Ч, Хром Вајт

Лулка себе во луксуз со нашите стилски суета столче Удобно е да седите со часови Дизајнот без грб го пра�

DEN 479.84