• Ново
Кингстон Месинг КС3221П Гроздобер 6 Прилагодлив Центар За Монтирање На Ѕид Кујнска Славина, Полиран Хром

Кингстон Месинг КС3221П Гроздобер 6 Прилагодлив Центар За Монтирање На Ѕид Кујнска Славина, Полиран Хром

Buyers rating:
DEN 1351.52

Износ

Вратете се на античките дизајни од почетокот на 20 Век со оваа славина, нудејќи детали за префинет сјај и раскошен дизајн на вашиот дом. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Полираната хромирана завршница, исто така, ќе додаде блескава елеганција на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Нека оваа славина донесе воздух на традиционална привлечност за вашиот внатрешен дизајн на домот. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Прилагодливи центри за монтирање на ѕид од 3-1/2"до 8-1/2". 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/2-14 нпт женска влезна врска. 12-1/16" изливот достигне од ѕид. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Вкрстени рачки за лесно ротирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Очила За Сонце, Поларизирани Очила За Сонце, Очи�

DEN 0.67
Мид Травелвју Двоглед-10х25
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мид Травелвју Двоглед-10х25

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни

DEN 3.33
Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони

Жени Удобни Секојдневни Чипка Пати Висок Струк Директно Цилиндар Целосна Должина Панталоникарактерис�

DEN 319.84
Арти-Голема Машка Маица-Чатануга
  • Ново
Оценка на клиентот:

Арти-Голема Машка Маица-Чатануга

АртиксГолема Машка Маица Чатануга Висока Машка Голема Машка Маица Класичната удобност ја исполнува бо

DEN 0.67