• Ново
Компатибилен Со Samsung Galaxy S Плус 5G 6.6 Хибридна Фузија Стража Телефон Случај Покритие

Компатибилен Со Samsung Galaxy S Плус 5G 6.6 Хибридна Фузија Стража Телефон Случај Покритие

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Хибридни Информации Случај : . Сосема ново тврдо пластично куќиште со 2 слоја во комбинација со флексибилен гумен внатрешен капак НА ТПУ. • Хибридното куќиште е обликувано совршено вклопување на вашиот телефон. * Двојно зголемете ја заштитата и предниот и задниот тврд капак • . • Го штити вашиот телефон од секаква гребнатинка, испакнатина, траги од прсти и нечистотија. • Висококвалитетен ТПУ кој е отпорен на шок и има одличен стисок. • Прилагоден дизајн на исечоци, што ви дава целосен пристап до сите функции и копчиња без да го отстраните телефонот од куќиштето. * Дизајниран во НАС со супериорен квалитет • . Телефонот не е вклучен. Компатибилен За : Samsung Galaxy S22 Плус 5 G 6.6". Капакот на куќиштето со тврдо влијание кој има слоеви на квалитетна заштита и обезбедува дополнителна заштита на грбот, страничните и аглите. Прецизно дизајниран за совршено вклопување и заштита на вашиот телефон без да ја загрози функционалноста. Овој пакет вклучува 1 Фузионгард Случај. Брендот е Регистрирана Трговска марка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33
Bf панорамска загатка ast
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bf панорамска загатка ast

Оваа сложувалка со сложувалка на Buffalo Games е прекрасен додаток на вашата колекција Се одликува со прекрас

DEN 1197.60
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84