• Ново
Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo

Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo

Buyers rating:
DEN 200.00

Износ

Сакате држава acksексон? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од државата acksексон. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Овој случај е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Jackson State JSU во дизајнот на морнарицата на Apple i Phone 6 Chabback Case by Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 6. Заштитна рамка. Сјајно поликарбонат егзоскелет. Термопластична полиуретанска термопластична полиуретан (TPU). Заменлива задната плоча. Официјално лиценцирани уметнички дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00