• Ново
Гума од Bridgestone R 245 75-

Гума од Bridgestone R 245 75-

Buyers rating:
DEN 3800.00

Износ

Доживејте помазен погон со Bridgestone R265 LT245/75 R16 116 S BSW гума. Се одликува со уникатна шема на шара што обезбедува добар зафат и стабилно ракување за неспокојот. Исто така е погоден за употреба на широк спектар на лесни камиони. Оваа гума од сите сезони има оценка за брзина на S и може лесно да се инсталира од страна на Do-It-Yourselfer или професионален механичар. Bridgestone R265 LT245/75 R16 116 S BSW гума : Индекс на оптоварување на гуми : 120. Bridgestone Tire има брзина оценка со дијаметар на гуми S. 16 ". употреба на сите сезони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00