• Ново
Marvel Infinity Saga Iron Man Armory со бонус Лего Волверин Мех оклопна зграда

Marvel Infinity Saga Iron Man Armory со бонус Лего Волверин Мех оклопна зграда

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Градестата LEGO Marvel Iron Man Armory (76216) се распрснува со автентични детали, кул карактеристики и иконични минифигури за да се воодушеват секој обожавател на филмовите за бесконечна сага на Марвел Студиос. Оваа разноврсна и карактеристика спакувана игра ги носи децата во познатата просторија каде Iron Man ја чува својата високо-технолошка опрема за костуми, како и класичните костуми MK3, MK25 и MK85 Iron Man. Постои област на работилница со алатки каде децата можат да извршат поправки и платформа каде што милијардерот Супер херој може да се смени во избраниот оклоп. Исто така, постојат три холографски дисплеи, спортски автомобил, асистент за роботи, многу додатоци и популарни минифигури, вклучувајќи ги Тони Старк, Пепер Потс, Ник Фјури, Воена машина и Whiplash. Покрај тоа, бесплатната апликација за упатства за градење LEGO им овозможува на децата да го гледаат, да го зумираат и да го ротираат моделот како што градат, обезбедувајќи неверојатно чувство за потопување и интеракција за време на процесот на градење. Плус, како посебен бонус, во овој сет спаѓа и градежниот комплет LEGO Marvel Wolverine Mech (76202), што е голем третман за младите fansубители на суперхерој. Комплетот за градење на оклоп на Лего Марвел Волверин Мех има минифигура на иконскиот карактер на Марвел, Волверин и градежен Волверин Мех со подвижни раце и нозе и гигантски, издолжени канџи прикачени на неговите моќни раце. Најдобри играчки за суперхеројски играчки на Marvel Studios, Lego Marvel Iron Man Armory и Bonus Lego Marvel Wolverine Mech Armour Building Building Building Builds, се акциони плејзети со кул минифигури кои инспирираат млади имагинации и прават идеални подароци за Божиќ и роденден. Лего Марвел Инфинит Сага Ironелезен човек Оклоп 76216 со бонус Лего Волверин Мех оклоп 76202 Градеж (637 парчиња) : Суперсизирана акција за навивачите на суперхерој на возраст од 7 и повеќе години. Лего Марвел Инфинит Сага Ironелезен човек Оклоп (76216) со бонус Лего Марвел Волверин Мех оклоп (76202) Градежни сетови од тули ставете ги епските филмови на филмот Марвел во рацете на децата. Комплетот вклучува 496 парчиња Марвел Инфинит сага Ironелезен човек Оклоп сет и 141 парчиња Лего Марвел Волверин Мех оклоп. Fansубителите на филмот Марвел можат да ги рекреираат омилените филмски сцени, да имаат епски битки со други механизми во својата колекција и да играат бескрајни имагинативни авантури на свои. Кога дејствијата за денот, завршените комплети изгледаат одлично на екранот во детските простории. Одличен роденден, празник или кој било ден подарок за фановите на Марвел 7 години и постари. Изградете, игра и прикажува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки стрим тенок фит Еко фармерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки стрим тенок фит Еко фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 367.68
Quilted Tree Juniors Quilted Starn јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Quilted Tree Juniors Quilted Starn јакна

Пријатна јакна од штала од loveубовно дрво е задолжителна за лов и секојдневно носење Отолку удобно ладно

DEN 399.52
Молто - камион за ѓубре
  • Ново
Оценка на клиентот:

Молто - камион за ѓубре

Камионот за ѓубре Молто има работни делови што му дозволуваат на вашето малечко да ја собере конзервата

DEN 0.33