• Ново
Барби Малиот ученик

Барби Малиот ученик

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Барби е возбудена да го однесе вашето дете на гламурозно патување за учење со ученикот на малиот Барби. Овој привлечен гаџет има 24 волшебни игри што учат зборови, математика, музика и многу повеќе. Како најдобриот пријател на Барби, вашето дете може да отклучи уште четири тајни игри со стилската нараквица за клуч за розови шарм што се дуплира како декорација на шик лаптоп. Алфанумеричката тастатура воведува основни вештини за пишување, додека ја подобрува координацијата на рачно око. Забавата сигурно нема да застане дома, затоа не заборавајте да го замолите овој прекрасен гаџет каде и да е вашето дете за учење на теренот со Барби. Барби Малиот ученик : Стилски и преносен. Алфанумеричка тастатура. 24 интерактивни игри. 4 Тајните игри можат да бидат отклучени со вклучена нараквица за шарм. Учи зборови, математика, музика и многу повеќе. Вклучува нараквица за клуч Charm што се дуплира како декорација на лаптоп. Бара 2 батерии АА (вклучени).

Карактеристики

Производи во категоријата

Инспирира и Цут
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инспирира и Цут

Совршено купување За Домашен Декор, Канцелариски Декор, Домашна Канцеларија, Простории За Учење, Декор

DEN 3.00
Sav Зима Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sav Зима Заштеди

Машки Зимски Џемпер Палто Со Качулка Секојдневен Лабав Патент Двојни Џебови Кадифен Задебелен Џемпер Џ

DEN 281.44
Fpqtro Врвот Женски Резервоарот Врвот Плус Големина Дозвола Под Жени Плус Големина Кратки Ракави V-Вратот Печатење Блуза Пуловер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fpqtro Врвот Женски Резервоарот Врвот Плус Големина Дозвола Под Жени Плус Големина Кратки Ракави V-Вратот Печатење Блуза Пуловер

Жени Плус Големина Кратки Ракави ВВратот Печатење Блуза Пуловер Врвови Краток Ракав Блузабележете : 1...

DEN 144.00