• Ново
Cousindiy Neon, Pink и повеќебојно масовно стакло со стакло со е-мониста со игла и кабел за истегнување

Cousindiy Neon, Pink и повеќебојно масовно стакло со стакло со е-мониста со игла и кабел за истегнување

Buyers rating:
DEN 95.04

Износ

Братучед DIY неон, розов и разнобојно масовно стакло со стакло е-монистра со 2 парчиња игли од бедалон, Mix на Beadalon игли, Mix Multicor Multiclor E-Fid Mix, масовно VP, Mulcolor Multiclor E-Fid Mix Вклучува сè што ви треба за да започнете проекти за накит со мушка, веднаш надвор од кутијата и да создадете повеќе парчиња за секојдневно носење или за надавање. Вклучува најголемиот дел VP неонски е-молк мешавина 6/0, најголемиот дел VP розов е-меч микс 6/0, рефус VP со повеќебојни е-мобилни мешавини 6/0, 2pc Beadalon Colmapsible игла, lupmax 0,30 mm чист кабел 50м. Конструкција со висококвалитетно стакло семе од монистра. Конзистентна големина на мушка за сложена работа со детали. Масовните пакувања во комплементарни бои се одлични за почетник или производител-преносен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84
Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84