• Ново
Женски Лабави Врвови Лежерни Кошули Со Опуштени Ракави Девојки V Врат Цветни Печатени Маици Облека Мода Fashion Пролет Небесно Сина XXL

Женски Лабави Врвови Лежерни Кошули Со Опуштени Ракави Девојки V Врат Цветни Печатени Маици Облека Мода Fashion Пролет Небесно

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета на Нашата Страница Со Ставки.ХАПИМО ФУСТАН.ХАПИМО ЖЕНИ ВРВОВИ.ХАПИМО ПАНТАЛОНИ.Хапимо Женски Лабави Врвови Лежерни Опуштени Кошули Со 3/4 Ракави Девојки V Врат Цветни Печатени Маици Облека Мода Fashion Пролет Небесно Сина XXLProduct Функција : 1. Убави врвови за подароци за удобно производство.Дише и лесна ткаенина за удобно носење во пролет ,umn или зима.2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Блузи за опуштен изглед.3. Овој печатен врв со долги ракави изгледа одлично во прекрасен пролетен, есенски или зимски ден. Погоден за секое место за прикажување на овој женски врв, поврзан со сите панталони е исто така погоден. 4. Разновиден врв што одговара на сечиј стил може да биде облечен нагоре или надолу, да покаже урбан стил и забава. 5. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Трендовски графички отпечатоци кои ја подигнуваат секоја секојдневна облека. Пол : должина На Жените : Редовен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Сезона На Мешавина Од Памук : пролет ,umn или зима пригода : НОЌ на ВЕШТЕРКИТЕ, Среќен Божиќ, Секојдневен,Роденден,Датира,Забава,за работа,дома, Одмор и многу повеќе. Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата Форма на Облеката, Се Препорачува Миење Раце или Машинско Перење Со Кеса за Перење, Погледнете Ја Внатрешната Етикета за Перење. Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/закачувајте Или Обложувајте Суво/измијте Со Слични Бои, Што ќе ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Одговара : одговара точно на големината што добивате : 1 парчиња Женски Врвови ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46" Ракав : 46.5 см/18.31" Должина : 78см/30.71" к : блузи жени туника блузи за хеланки 3 4 ракави женски кошулиumn зима женска кошула блуза плус големина резервоар топ туника лабава кошула слатки врвови жени блуза мујер кортас без рамо БОДИ ХАВАЈСКИ МАИЦА ЖЕНИ јуниори Обични кошули плус големина блуза обични кошули Јуниори месечината блузи симпатична врвот вратоврска кошула 1.It изработен е од удобни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи

Гаекув Пеплум Блузи За Жени ВозбудаНатпревар Our Нашите врвови од пеплум се дизајнирани да бидат лесни з�

DEN 305.44
Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Мајки Дневни Блузи Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Мајки Дневни Блузи Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт

Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен ☀€Должини На ракавите

DEN 463.84
Падот За Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Падот За Заштеди

Модни Женски Секојдневни Дами Со Долги Ракави Дуксери Лабави Цврсти Врвови Карактеристики : 1.Карактери

DEN 239.84