• Ново
Женски Сончање Долг Ракав Печатење Танкини Плажа Сурфање Костими За Капење

Женски Сончање Долг Ракав Печатење Танкини Плажа Сурфање Костими За Капење

Buyers rating:
DEN 326.24

Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 81см-86см/32"-34" Половината : 61см-66см/24"-26" Колк : 83см-88см/34"-36" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 86см-91см/34"-36" Половината : 66см-71см/26"-28" КОЛК : 88см-93см/36"-38" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 91см-96см/36"-38" половината : 71см-76см/28"-30" Колк : 93см-98см/38"-40" големина : xl Големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 96СМ-101СМ/38"-40" половината : 76см-81см/30"-32" колк : 98см-103см/40"-42" големина : ххл големина на сад : 12 Велика БРИТАНИЈА Големина : 16 еу големина : 42 биста : 101СМ-106см/40"-42" половината : 81см-86см/32"-34" колк : 103СМ-108см/42"-44" жени сончање долг ракав Печатење Танкини плажа сурфање костими за капење ве молиме проверете ја Табелата со големини Пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете Ја големината на деталите со Вашата пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Долга Женска Крема за Сончање. Ракав Печатење. Танкини Плажа. Сурфање Костум. Костими за капење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00