• Ново
Hometrends Marlborough Deco Cutrain Rod, бронза со масло од масло

Hometrends Marlborough Deco Cutrain Rod, бронза со масло од масло

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој хометралендс Бронзена завеса со масло од масло е идеален за прозорци на големи размери кои повикуваат на значителни третмани. Тој е прилагодлив и достапен во три големини : 28 "до 48 ", 48 "до 86 " и 84 "до 120 ". Оваа шипка има масло, бронзена завршница и е изработена од метал за извонредна издржливост. Се одликува со дарежлива финална уметност-деко во двата краја што ќе истакне скоро секоја просторија. Спарете ја оваа шипка за завеси за прозорецот со појавување на поврат (продадено одделно) за да создадете целосен модерен изглед. Вклучено во овој пакет е и монтирање на хардвер за лесна инсталација. Hometrends Marlborough Deco Cutrain Rod : Бронзена завршница со масло. Поголемо финале за деко. 1 "Прилагодлива метална шипка. Достапно во три големини : 28" -48 ", 48" -86 "и 84" -120 "(изберете големина од паѓачкото мени). Род е прекрасна за прозорците во големи размери. Додава допир на софистицираност на прозорецот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Женски Женски Мини Долна Здолниште Долна Здолниште Замав Кошула Продолжување Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Женски Женски Мини Долна Здолниште Долна Здолниште Замав Кошула Продолжување Здолниште

Функција : мини здолниште продолжувачите на кошули се направени од полиестер, меки, удобни и пријателск�

DEN 1.67
Мраз Риболов Прачка Јорган Покритие Оди Риболов Постелнина Во Собата Риболов Подароци За Мажи, Риба Утешител Покритие Рустикален
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Риболов Прачка Јорган Покритие Оди Риболов Постелнина Во Собата Риболов Подароци За Мажи, Риба Утешител Покритие Рустикален

Добредојдовте во нашата продавница! Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години Ние придон

DEN 2.67