• Ново
Гранд аспирации 48 ”Харисон рамен панел електричен оган грејач

Гранд аспирации 48 ”Харисон рамен панел електричен оган грејач

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Донесете топлина и елеганција во која било просторија со 48 "Харисон линеарно електрично огниште со грејач. Рамно калено стакло, може да се пофали со модерен дизајн во кој има повеќе опции за LED пламен и поставување на расположение 360 ° LED осветлување. Вклучува две дополнителни предни панели кои лесно го претвораат изгледот од црно стакло до сиво или кафеаво. Прилагодете се на кој било декор со 5 променливи опции за медиумски кревет, вклучително и логори, фиксни гранки, мелени стакло, бели камења или речен карпа. Изберете од 10 различни LED пламен и медиумски бои за кревет за да одговараат на вашето расположение. Создадете. амбиент со 3 нивоа на осветленост и 5 брзини на пламен. Сите функции на пламен и осветлување можат да се користат со или со надвор од грејачот за употреба во текот на целата година. Работете ги опциите за прикажување и поставките со употреба на далечински управувач, или со контролен панел. Овој отвор за електрична енергија. Каминот има прилагодлив вентилатор принуден 1.500 вати електричен грејач со термостат и тајмер. Обезбедува дополнително греење за до 400 квадратни метри. Две опции за приказ. Монтирајте на wallидот користејќи вклучени загради, или инсталирајте ги вклучените нозе за бесплатна преносна опција. Гранд аспирации 48 ”Харисон рамен панел електричен оган грејач.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33