• Ново
Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки

Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Кога сакате рамен предниот тенок пантолона со своја легенда, проверете го легендарниот рамен фронт на легендарот на мажите на Ли. Овој тенок фит, средно-пораст пантолона е изградена од ткаенини за истегнување на удобност од брчки и дамки, така што ова е совршена секојдневна пантолона за момци кои сакаат помодерна силуета. Среден пораст. Тенок вклоп. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339651.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68
Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки Лесно е да се облекувате или да се облек

DEN 0.67
Wrangler Men's Rugged Pant Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Rugged Pant Pant

Солидна комунална комунална комунална комунални услуги на Wrangler ќе ги задржи предизвиците на вашите нај

DEN 367.68