• Ново
Кабриолет панталони за машка патека за бела Сиера

Кабриолет панталони за машка патека за бела Сиера

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Со безвременски дизајн и солидна ткаенина, нашата наградувана патека Кабриолет Пант е јасен омилен клиент. Може да се претвори лесно од панталони во шорцеви за да можете да се справите со кој било терен со удобност. Тефлон се третира за да ја одврати водата, почвата и дамката. Удобноста се вклопува со половина еластичен појас и отстранлив појас. Crotch gusset со слобода на движење. Отворање на патент со манжетни за нозе за да се вклучат и исклучат чизмите. Најдобар продавач. Заштитник на ткаенината Тефлон. Заштита на сонце UPF30 + Брзо суво + Пријателско за патување. Рамен предниот дел со еластична странична половината. Отворање на копчето со затворање на предниот дел од мува. Прикачен веб -појас. Нозете брзо поштедуваат за да се претворат во шорцеви. Товарни џебови со затворање на велкро. Гусет на седло. Проширување на отворањето на нозете со затворање на патент и велкро. Shorts Inseam : 10 "; панталони Inseam : 30", 32 ", & 34". Платно од Сиера Трага : 100% најлон ткаен со Тефлон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони за мажи на Леви, Кино Ез

Воведување на XX Chino EZ на Леви Со целосна еластична половината и опуштена, зашилена нога, тие се лесни, раз

DEN 1.67
Phat Farm Man's Lite Cargo Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Phat Farm Man's Lite Cargo Pant

Овие панталони за летови на мажите Phat Farm се трендовски и удобни Направени од мек и издржлив памук, овие т

DEN 383.68
Arrowебно џеб, џеб, панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Arrowебно џеб, џеб, панталони

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од м

DEN 0.33
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба...

DEN 383.68