• Ново
Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи

Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис на производот Создадете класично паметен изглед со овие панталони од волна костум, направени од цврста боја. Класично вклопување за рационализиран, поостар изглед, со рамен фронт. Ткаенината е 100% волна, давајќи им на панталоните луксузно, дишечко чувство. Овие пантолони фустани се неоткриени за да можете да ги прилагодите на потребната должина за прилагодено вклопување. Детали за производот - цврста ткаенина од волна - класична вклопување, седи под половината, права нога - рамен предна - стил : плетенка - шема : цврста - состојба на полите : непречен - да, број на џебови - затворање на едно копче со поштенски мува; Јамки за појас - џебови на коси за рака; Задното копче за заварување на џебовите и компостизијата - 100% волна - Поставата за панталони - 100% полиестер - суво чисто вклопување и големина - Класично вклопување има поцелосна нога на панталони 100% волна. Класично вклопување, рамен преден, страничен џеб со џеб со јамки на ременот. Поштенски мува со затворање на копчињата. Класичните панталони седат на половината, опуштени низ колковите и бутовите со директно отворање на ногата. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја сликата за предлог со големина внимателно (не табелата со големина на Амазон). Сите големини се мерат со рамно, земете ја следната големина доколку сакате да постигнете поудобно вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко Лесната ф�

DEN 383.68
Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки Лесно е да се облекувате или да се облек

DEN 0.67
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 383.68
Машки тенок директен џеб панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки тенок директен џеб панталони

Овие класични панталони со 5 џеб од Izod имаат технологија за перформанси на перформанси што го олеснуваа�

DEN 399.84