• Ново
1. Кт ТВ Моден Бенд Филигрански Дијамантски Коктел Прстен 14к Бело Злато

1. Кт ТВ Моден Бенд Филигрански Дијамантски Коктел Прстен 14к Бело Злато

Buyers rating:
DEN 8881.12

Износ

Филигранската работа е омилена за модерните модничарки кои сакаат да се забавуваат И да бидат социјални ова е тој совршен подарок За Роденден или Годишнина за неа. Таа ќе го сака од моментот кога ќе го види. Секогаш купувајте нешто што таа ќе го украси и цени. Овој прстен е достапен ВО 14к Бело Злато, 14к Жолто Злато и 14к Розово Злато и Г, Си Квалитетни Дијаманти. Редок Рејтинг Со Потпис за овие дијаманти го прави овој прстен најбаран. Филигран Широк Коктел Бенд Прстен. Дијамантска Боја Г-Х Дијамантска Јасност СИ1-СИ2 се според Стандардот ГИА/ИГИ. Сите наши добавувачи потврдуваат дека дијамантите се легитимно извори според сертификацијата на процесот Кимберли. Дијамантите Се рачно поставени во САД / Произведени во САД. Бродови од Хјустон, Тексас Со Сјај Дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата