• Ново
Кодлин Bor Лист Граница Сјај Топла Фолија Плоча, Метал

Кодлин Bor Лист Граница Сјај Топла Фолија Плоча, Метал

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа Есенска Гранична Плоча Со Топла Фолија е Од Колекцијата Fall И Ноќта на Вештерките 2020 година. Плочата е граница на прекрасни есенски лисја што одговара на картичка со големина А2 (4,25 х 5,5 инчи). Користете како граница или покријте ја целата картичка. Светкавите Плочи Со Топла Фолија додаваат зачудувачки акценти на фолија на секој проект од картички до мешани медиуми и многу повеќе. Тие се дизајнирани да се користат со Системот За Топла Фолија Codllyne Glimmer (или друг компатибилен систем за топла фолија). Фолираните Елементи, исто така, може да се додадат во различни материјали и дебелини со вашата машина За Сечење И Втиснување На Платина И многу повеќе. Приближна Големина : der Лист Граница : 5.70 х 1.79 во. 14.50 х 4.60 см Кодлин Aut Лист Граница Сјај Топла Фолија Плоча, Метал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина

Мажите Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спорт Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина Пант�

DEN 399.84
Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна

Овој ромпер без ракави за бебиња е украсен со чипка и има сладок дизајн на лак Атрибут На Производот Мат�

DEN 199.52