• Ново
Изматете ги женските пети на пети, слајд сандали

Изматете ги женските пети на пети, слајд сандали

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Слајд сандалите на Scoop имаат дизајн на каиш за пети, давајќи минималистички завршен изглед на вашиот летен стил. Покажете ги со омиленото здолниште Maxi за лесен летен стил.25 ”пета. Се лизга на. Удобно стапало. Вештачки материјали. Материјал : Пу. Увезени. Прстени со лажички пети слајдови сандали за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лажичка Криси Челси подига женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лажичка Криси Челси подига женски

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица �

DEN 2.33
Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски пати�

DEN 351.84