• Ново
Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски патики за чистење на плочата на „Емерсон“ од Свој ви се покриени. Тие имаат затворање на чипка со метални Д-прстени и густа гумена платформа, совршена за да ве одржуваат пријатно од ден на ноќ. Парот со хеланки и омилената мета за удобна облека, или со тексас мини здолниште и џемпер за модерен изглед. Продаден исклучиво на. Потпетица на платформа. Тркалезна пети. Висина на пета, околу 1 ". Должина на глуждот. Ткаенина горната. Рамнотежана рационална материјали. Гума ѓон. Чарц со метални очни прстени. Направени во Кина. Кажете здраво на лажичка : стручно курирана гардероба со посакувани стилови со неверојатна вредност . Ние собравме заедно безумно уредување на парчиња достојни на Дрол, кои се мешаат, способни за совпаѓање и? Најдобро од сè? Лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лажичка Криси Челси подига женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лажичка Криси Челси подига женски

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица �

DEN 2.33