• Ново
Лажичка Криси Челси подига женски

Лажичка Криси Челси подига женски

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Liveивејте на дивата страна оваа сезона во овие Faux Snakeskin Chelsea чизми од Scoop ажурирани со наредена потпетица за одлична поддршка додека се во чекор со најновиот тренд. Продаден исклучиво на. 3,5 ”блок пета. Висина на вратилото : 5 ”; ОПИК : 10.5 ”. Внатрешно затворање на патент; Еластични странични гуми. Рачно изработено горно; гумена надворешна плоча. Увезени. Scoop Faux Snake Skin Chelsea чизми за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Emerson Khilker Bootie Sneakers Women's

Без разлика дали ќе излезете на бранч за време на викендот или ќе прошетате низ шумата, овие женски пати�

DEN 351.84